Manşetpolitika

Akyön Sokak Sokak Hergün Vatandaşla Görüşüyor.

31 Mart 2024 yılında yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi kapsamında AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan Aday, adayı Bahattin Akyön

BAHATTİN AKYÖN’DEN “HER MAHALLEYE ÇOK AMAÇLI SPOR ÜNİTELERİ VE ÇOCUK OYUN ALANLARI” SÖZÜ

31 Mart 2024 yılında yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi kapsamında AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan Aday, adayı

Bahattin Akyön Kırıkkaleli hemşehrileriyle yüz yüze sohbet etmek onları dinlemek ve projelerini anlatmak için Kırıkkale sokaklarında. Öncelikle bir simitçiye uğrayan Akyön çevresindekilere taze simitlerden ikram etti. Tıpkı bu simitler gibi Kırıkkale için taze bir başlangıç olacaklarını, o tazeliği ve yeniliği şehrin her yerine ulaştıracaklarını ifade etti.

Adayı Bahattin Akyön hemşehrileriyle Kırıkkaleli sokaklarında sohbet etti. Sorunlarını, taleplerini dinledi, seçilirse yapacaklarını anlattı.

 

Akyön ardından çocuklarla bir araya geldi. Geleceğimiz çocuklarımız için onlara yaraşır bir Kırıkkale inşa edeceklerini söyleyen Akyön, “Her mahalleyi çocuk oyun alanları ve parklarla donatacağım, her mahalleye gençlik merkezleri açacak ve çocuklar için spor ve eğitim kampları düzenleyeceğim. Çocuklara ve gençlere yönelik ücretsiz sertifikalı programlama ve robotik kodlama kurslarını faaliyete geçireceğim. Her mahalleye ve okula çok amaçlı spor ünitelerin kuracağım. Başarılı çocuklarımız için spor kursları ve akademilerini onların emrine sunacağım.” dedi.

Ardından pazarcı esnafı ile sohbet eden Akyön onların taleplerini dinledi ve her sorunlarına çözüm bulacaklarını onların daha rahat kapalı düzenli pazar yerlerinde çalışma imkanı sağlayacağını emeklerinin karşılığını almaları için gerekli düzenlemeleri yapacağını söyledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu