Manşet

Yeni Vali Makas, “Kırıkkale’de artık bir eviniz var”

Kırıkkale Valisi olarak ataması yapılan Mehmet Makas, duygu dolu bir vedalaşmanın ardından Erzincan’ın o güzel mekânlarında çektirdiği fotoğraf karesinin paylaşımının ardından kentten ayrıldı.

Sosyal medya bilgilerini de Kırıkkale olarak revize eden Vali Makas, bundan böyle atandığı Kırıkkale’de herkesin bir evinin olduğu bilgisini paylaştı.

Makas, Erzincan’dan ayrılışı ile ilgili veda mesajı yayımladı.

Makas mesajında, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ile Kırıkkale Valiliği’ne atanmam sebebiyle birçok medeniyete ev sahipliği yapmış kadim şehrimiz Erzincan’a ve sizlere bugün veda ediyorum. Erzincan’ın güzellikleri, tarihi geçmişi ve en önemlisi sıcakkanlı insanları, burada geçirdiğim her günü benim için kıymetli kıldı. “İnsanı Yaşat Ki, Devlet Yaşasın” şiarıyla vatandaşlarımızın aldığı hizmetler bağlamında tüm Erzincan’da memnuniyet oluşturmak için görevimi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışırken sizlerden aldığım destek, ilham ve enerji benim için paha biçilmezdi. Görev sürem boyunca, Şehri Can’a Vali olarak hizmet etmek benim için büyük bir onur ve ayrıcalık oldu. Bu süreçte birlikte çok şey öğrendik, birçok başarıya imza attık ve zorlukların üstesinden birlikte geldik. Bismillah diyerek başlayıp dik yürüdüğümüz bu yolda bizleri yalnız bırakmayan ve göstermiş olduğunuz teveccüh için siz değerli hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya tarafından bizlere tevdi edilen bu görev kapsamında atandığım Kırıkkale ilimizde de bir evinizin olduğunu, her daim evimizin ve gönlümüzün kapılarının tüm can Erzincanlılara açık olduğunu bilmenizi isterim. Baki kalan bu kubbede hoş bir seda bıraktığımı düşünmenin gönül rahatlığıyla sizlere veda ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu