Yerel

Yahşihan Belediyesinden Öğrencilere Sınav Haftası İkramı.

YAHŞİHAN BELEDİYESİNDEN ÖĞRENCİLERE SINAV HAFTASI İKRAMI 

Yahşihan Belediyesi, Kırıkkale Üniversitesi öğrencilerine geçtiğimiz aylarda yaptığı ikramlara sınav döneminde yemek dağıtarak devam ediyor. 

 

DESTEKLERİNİ SÜRDÜRÜYOR 

Yahşihan Belediyesi, Kırıkkale Üniversitesi öğrencilerine geçtiğimiz aylarda yaptığı ikramlara sınav döneminde yemek dağıtarak devam ediyor. Yahşihan Belediyesi ve Müge Anlı Mobil Aşevini filosuna kattıktan sonra Kırıkkale Üniversitesi’ne eğitim görmeye gelen toplamda 40 bine yakın öğrenciye ev sahipliği yapmanın yanı sıra her alanda desteğini sürdüren Yahşihan Belediyesi, geçtiğimiz aylarda öğrencilere simit ve sıcak çorba ikramında bulunmuştu. Vatandaşın her anında yanında olmayı kendine görev edinmiş Yahşihan Belediyesi, hizmetin devamlılığını sağlamak adına final sınavı döneminde belediye yemekhanesinde yapılan yemekleri Kırıkkale Üniversitesi öğrencilerine dağıtılarak desteklerini sürdürüyor. 

 

“GEÇMİŞTE DE YANLARINDAYDIK GELECEKTE DE HER ZAMAN YANLARINDAYIZ” 

Daha önce de soğuk havalarda Kırıkkale Üniversitesi giriş kapısında öğrencilere, Tıp Fakültesi kapısında hasta ve hasta yakınlarına, üniversite kayıtları sırasında yurt müdürlükleri önünde vatandaşlara sıcak çorba dağıtımı yapmış ve büyük ilgi görmüştü. Şimdi de final sınavına giden öğrencilere yemek dağıtımı yapıyor. Öğrencilerle yaptığı görüşmelerinde olumlu tepkilerle karşılaştığını dile getiren Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz konuşmasında: “Öğrencilerimizin dün de yanındaydık bugün de yanındayız gelecekte de yanında olmaya devam edeceğiz. Sınav haftalarında motivasyonun önemini bildiğimiz için böyle bir hizmet yapmak zorundaydık. Öğrencilerimiz bizim geleceğimiz, akılları sadece derslerinde olsun istiyoruz zaten kendilerinden de bu hizmetimizle ilgili olumlu tepkiler alıyoruz. Onların mutluluğu geleceğimizin mutluluğu demektir. Hepsine final sınavlarında başarılar diliyorum.” Dedi. 

 

“DESTEKLERİNİ ESİRGEMİYOR” 

Başkan Türkyılmaz’ın her zaman yanında olduklarını dile getiren Kırıkkale Üniversitesi öğrencileri, hizmetlerinin her zaman kendilerini mutlu ettiğini özellikle sınav haftalarında çorba, simit ve yemek ikramlarıyla Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın desteklerini hiçbir zaman kendilerinden esirgemediğinin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu