Manşetpolitika

Kesintisiz Trafik Akışı Sağlanacak

Harun Ulusoy’dan Kırıkkale’ye Kavşak Projeleri

Seçim yaklaşmaya devam ederken çalışmalarına devam eden MHP Kırıkkale belediye başkan adayı Harun Ulusoy, seçim projelerinin tanıtımına devam ediyor.

NOKTA MEVKİİ KAVŞAK PROJELERİ

Birçok projeyle halkın karşısına çıkan Ulusoy, “Sanayi kavşağı ile terminal kavşağı arasında bulunan ışıklı ve ışıksız kavşakların düzenlemesi yapılarak Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde toplam 4 km uzunluğunda karayolunda kesintisiz trafik akışı hedefliyoruz.” Dedi.

Konuşmasına devam eden Ulusoy, proje dahilinde Aybimaş AVM önünde bulunan kavşak ve Hürriyet Caddesi (Nokta) kavşaklarına battı çıktı tipi alt geçitler yapılacağından ve köprülü kavşakların ikişer şerit gidiş-geliş ve yan yollar olacak şekilde tasarlanacağından söz etti.

MİLLET BULVARI VE ATATÜRK BULVARI KAVŞAK PROJELERİ

Millet Bulvarı üzerinde bulunan istasyon kavşağına battı çıktı modeli köprülü kavşak yapılarak Emniyet Müdürlüğü önünde bulunan kavşağın kapatılmasıyla trafik akışının daha hızlı ve güvenli şekilde sağlanması amaçladıklarını belirten Ulusoy, Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan İmam Hatip Ortaokulu yanındaki kavşakta da gerekli çalışmalar yapılarak kesintisiz trafik akışı sağlanması için elinden geleni yapacaklarını belirtti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu