Manşetpolitika

Türkyılmaz’dan Öğrencilere LGS Desteği

Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yaptığı açıklamada, eğitime yönelik desteklerin kesintisiz şekilde devam ettiğini söyledi.
TOKİ Şehit Jandarma Er Osman Öden Ortaokulunda gerçekleştirilen kitap dağıtımında konuşan Türkyılmaz, “Öğrencilerin eğitimine katkı sağlamak amacıyla yaptığımız projelerle çalışmalarını sürdürüyoruz. Daha önce İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı ortaokul ve liselerde eğitim gören 11 bin 903 öğrencinin girdiği genel değerlendirme sınavının sponsoru olmuştuk. Bu projemizin devamı olarak şimdi de öğrencilerimize LGS 8. sınıf matematik soru bankası dağıttık. Bu kitap kendi imkânları ile sınava hazırlanan öğrencilerimize mutlaka bir katkı sağlayacaktır. Önemli olan ne istediğini bilmektir.

 Kişi istedikten sonra her şeyi başarabilir. İnşallah tüm öğrencilerimiz isteğini kaybetmeden ve pes etmeden çalışarak istedikleri liseyi kazanır. Büyük emek sarf ederek LGS’ye hazırlanan öğrencilerimize zihin açıklığı ve başarılar diliyorum. Misafirperverlikleri için İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdurrahman Kayabaş’a, Okul Müdürümüz İsmail Denizkan’a ve kıymetli öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Türkyılmaz, daha sonra okul idarecileri ve öğretmenlerle de bir araya gelerek görüşme yaptı.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu