Manşet

Kırıkkale’yi Hak Ettiği Noktaya Taşıyacağız.

Büyük mücadeleler vererek üst düzey bir çabaya sahne olan hazırlık ve denetim sürecini başarıyla atlatan Sinerji, İzmir’de gerçekleşen AR-GE ve Tasarım Merkezleri ile Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesinde AR-GE Merkezi Belgesini aldı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katıldığı törende, AR-GE Merkezi Belgesini Operasyon ve Süreç Geliştirme Müdürü Ender Büken aldı. Büken yaptığı açıklamada “Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Belgeyi almak her ne kadar zor olsa da bu yolun en kolay aşamasıydı. Bundan sonraki süreçte Kırıkkale’nin göz bebeği Sinerji çatısı altında AR-GE Merkezimizin gücüyle daha çok projeye imza atarak hem Kırıkkale’nin hem de ülkemizin bu alanda neler yapabileceğini tüm dünyaya kanıtlayacağız” dedi.

Sinerji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Duman ise Ender Büken’i telefonla arayıp tebrik ederek, “Kırıkkalemize AR-GE Merkezi sözünü vermiştik ve çok uzatmadan bu sözü tuttuk. Bu çatı altında mühendis arkadaşlarımızla çalışarak büyük projeler gerçekleştirmenin hayal olmadığını bu başarı ile gösterdik. Sıra AR-GE Merkezimizin yapacağı projelerde onları da gerçekleştirerek el birliği ile Kırıkkale’yi hak ettiği noktaya taşıyacağız” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu