SporManşet

Shimano Teknik Ekibi İle İlk Kez Kırıkkale’ye Geliyor.

Yarışmaya katılan takımlara dünyaca meşhur Japonya merkezli Shimano firmasıda teknik natural destek sağlayacak. Shimano Fransa turunun sponsorlarından birisi. Shimano ilk kez Kırıkkale’ye teknik ekibi ile geliyor.

Türkiye Bisiklet Federasyonunun 2022 Yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Şampiyonası 7. etabı ‘Pedallar Anadolunun Kalbinde’ sloganı ile Kırıkkale’de düzenlenecek.

Puanlı Yol Yarışları, 22-25 Eylül tarihinde gerçekleşecek. Öte yandan halk sürüşü ise 25 Eylül 2022 tarihinde saat 15.00’de düzenlenecek. Tüm Kırıkkale halkının davetli olduğu halk sürüşüne kayıtlar, 25 Eylül Pazar günü saat 13.30 ile 14.45 arasında Cumhuriyet Meydanında yapılacak. Sürüş sonrası yapılacak olan çekilişle vatandaşlara bisiklet ve çeşitli hediyeler verilecek.

Yarış, Japonya merkezli Shimano firmasının katılımı ile farklı bir boyuta taşındı. Shimano’ya ait araçlar, yarış boyunca yarışmacıları takip ederek, nötral destek sağlayacak. Herhangi bir çarpışma ve mekanik arıza durumunda yarışmacıların en kısa sürede yarışa katılmaları sağlanacak.

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu himayesinde gerçekleşecek olan yarışma şehirde heyecan oluşturdu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu