Manşet

En Büyük Gücümüz Birlik Beraberliğimiz.

En büyük gücümüz birlik beraberliğimiz

  1. Ak Parti Kırıkkale teşkilatı bir taraftan saha çalışmalarını aralıksız sürdürürken, diğer taraftan geçmişte partinin çeşitli kademelerinde görev alan isimlerle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunuldu . İl Başkanı Mustafa Kaplan “En büyük gücümüz birlik beraberliğimiz. Gönülden gönüle köprüler kurmaya, kalpten kalbe giden yolda yolculuk etmeye devam ediyoruz” diye konuştu. 

 

ESKİ BAŞKANLARLA GÖRÜŞME  

AK Parti Kırıkkale teşkilatı çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmamak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatının ardından saha çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan Ak Parti Kırıkkale teşkilatı bir taraftan saha çalışması, diğer taraftan il başkanlığında ikili temaslarını sürdürüyor. İl Başkanlığının organizesinde parti teşkilatında geçmişte görev yapmış isimlerle bir araya gelinmeye devam ediliyor. Bu kapsamda Koordinatör Milletvekilimiz Hikmet Ayar ve Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan başkanlığında geçmiş dönemde il başkanlığı yapmış Mürsel Akçay ve Nuh Dağdelen ile bir araya gelinerek istişarelerde bulunuldu.   

 

BİZ GÜÇLÜ BİR AİLEYİZ

Gerçekleştirilen çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Ak parti İl Başkanı Mustafa kaplan “AK Parti 20 yıldır milletine bir aile şuuruyla hizmet etti. Biz güçlü bir aileyiz. Önceki dönem İl Başkanlarımız Mürsel Akçay, Nuh Dağdelen ve Koordinatör Milletvekilimiz Hikmet Ayar’la, il başkanlığımıza biraraya geldik. Çay davetimizi geri çevirmeyen kıymetli il başkanlarımıza hoş sohbetleri ve samimiyetleri için teşekkür ediyorum. Birlik beraberlik içerisinde 2023’e emin adımlarla yürüyoruz” dedi. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu